‘Longari’ i mërzitur i qëndron pranë gruas dhe Nexhatit në varrimin e Arianit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Longari’ i mërzitur i qëndron pranë gruas dhe Nexhatit në varrimin e Arianit

17:53 | 27 Janar 2019

Humbja e jetës së djalit të akademik Nexhat Dacit, Arianit e ka prekur të gjithë skenën publike nga të gjithë sferat e saj.

Politikanë, biznismenë, këngëtarë dhe shumë njerëz nga mbarë vendi e kanë ngushëlluar familjen Daci këto ditë.

Gjatë varrimit të 40 vjeçarit është parë edhe aktrori Ilir Prapashtica, qe është edhe dhëndërr i Nexhat Dacit, i cili është parë duke i qëndruar afër vjehërrit të tij në këto kohë të vështira, shkruan ORAinfo.

Edhe aktori duhet i mërzitur me këtë ngjarje tragjike.

Arian Daci ishte edhe zëvendësminister i Diasporës në Qeverinë ‘Haradinaj’.

Ai humbi jetën në moshën 40 vjeçare duke lënë pas vete gruan dhe dy fëmijë /ORAinfo/

Komento: