Luana mori një surprizë shumë të ëmbël sot, iu befason me reagimin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Luana mori një surprizë shumë të ëmbël sot, iu befason me reagimin

20:30 | 09 Shkurt 2019

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në public është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme të jetës së saj.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se dikush i ka dërguar një foto të një bëbeje që është veshur njësoj si ajo, dhe nuk ka hezituar të na tregojë sa shumë është gëzuar kur e ka parë./ORAinfo/

Komento: