Luana ‘nervozohet’ keq me Sellmen: Ti po lun me mua a? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Luana ‘nervozohet’ keq me Sellmen: Ti po lun me mua a?

21:47 | 16 Shkurt 2019

Luan Vjollca që është prezantuese dhe këngëtare shumë e njohur.

Ajo është absolutisht një nga femrat më të njohura të ekranit në Shqipëri e Kosovë.

Është shndërruar në moderatoren më të dashur dhe kjo për shkak të çiltërisë, pozitivitetit, por edhe pamjes së jashtme.

Luan Vjollca që është prezantuese dhe këngëtare, ka edhe një lidhje shumë të afërt me Kosovën. I dashuri i saj është nga Kosova dhe gjithashtu ajo ka mjaftë miq këtu, shkruan “Kosovarja”.

Luana edhe grimin e bënë në Prishtinë. Ajo përherë grimohet nga Sellma, me të cilën ka një bashkëpunim të ka hershëm.

Megjithatë, së fundi Luana mendon se grimerja po luan me të. Së paku kështu shprehet me koment.

Ka komunikimi online i të dyjave:

Komento: