Luana niset me pizhama për Kosovë, por vëmendjen merr vetura e saj super-luksoze – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Luana niset me pizhama për Kosovë, por vëmendjen merr vetura e saj super-luksoze

11:13 | 25 Janar 2019

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në public është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme të jetës së saj.

E sot, Luana ka publikuar foto nga Rruga e Kombit, ku shihet me pizhama, por ajo çka bie në sy është vetura e saj super-luksoze./ORAinfo/

Komento: