Luana publikon video duke u rregulluar të frizerka, ja kush pe e rregullon se!

11:10 | 05 Janar 2019

Luana Vjollca është ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Moderatorja dhe njëkohësisht këngëtarja e njohur nga Shqipëria, po bënë jehonë të madhë mediatike viteve të fundit.

Përveç suksesit që po korrë me emisionin autorial që drejton “Shiko kush luan”, ajo po ia del mbanë mjaft mirë edhe më këndimin e saj, përcjell ORAinfo.

E vetëdijshme për famën, ajo është shumë aktive edhe në rrjetet socaile.

Luana se fundmi ka publikuar një video duke u rregulluar të frizerka para emisionit.

Me grim të lehtë dhe frizurë të thjeshtë, Luana shfaqet një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

Komento: