Luana sapo doli nga frizerka, ja sa bukur duket

12:28 | 18 Janar 2019

Luana Vjollca është njëra ndër moderratoret më të përfolura shqiptare.

Dukja e saj gjithëmone merr vëmendjen të madhe dhe diskutohet shumë në media.

Ajo po ashtu është shume aktive edhe ne rrjete sociale ku edhe publikon imazhe nga përditshmëria e saj, të cilat në shumicen e rasteve dinë te jenë provocative, shkruan ORAinfo.

Sot ajo ka publikuar një fotografi ku duket jashtëzakonisht bukur, me flok gjysmë të kapura dhe me një grim të lehtë.

Ndryshe Luana përveç angazhimeve në emisionin shiko kush luan ka treguar se shumë shpejt do ta shohim me një projet muzikor. /ORAinfo/

Komento: