Luana shfaqet në krahët e nënës së saj , palltoja e tyre merr gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Luana shfaqet në krahët e nënës së saj , palltoja e tyre merr gjithë vëmendjen

12:23 | 04 Shkurt 2019

Luana Vjollca është një nga prezantueset më komentuara shqiptare.

Një nga femrat më të ndjekura dhe më të pëlqyerat në rrjetet sociale, Luana nuk ndalet se publikuari foto dhe video të ndryshme nga jeta e saj private, shkruan ORAinfo.

Ajo mbrëmë ka dal me nënën e saj. Të veshura me shumë stil, gjithë vëmendjen e marrin palltot e tyre me një stil të veçantë. /ORAinfo/

Komento: