Luana Vjollca kapet mat me të dashurin në aeroport, kjo foto ju befason – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Luana Vjollca kapet mat me të dashurin në aeroport, kjo foto ju befason

18:59 | 16 Shkurt 2019

Luana Vjollca është në një lidhje me biznesmenin nga Kosova prej disa vite.

Ajo është një nga moderatoret më të suksesshme të momentit.

Provat kanë treguar se ajo është gjithmonë më e kërkuar. Emisionin i fundvitit në Top Channel theu rekorde shikueshëmri, ku i ftuar ishte Flori Mumajesi me grupin ‘Threedots’.

Mirëpo, duket se Luana ndonëse diskutohet kudo, ka vendosur që jetën private ta mbajë larg mediave.

Prej disa vitesh Vjollca është në një lidhje me biznesmenin nga Kosova, Krenar Cocaj.

Edhe pse nuk ka konfirmuar asgjë, Luana është fotografuar herë pas here me të në ambjente të ndryshme.

Moderatorja seksi është krejtësisht e mbuluar me një veshje të zezë. Ajo ka vendosur syzet e zeza dhe një kapele të zezë, për të mos u dalluar në mesin e turmës nga njerëzit e thjeshtë.

Kujtojmë që Cocaj më parë ka qenë i lidhur me këngëtaren kosovare Dafina Zeqiri.

Komento: