Lulja del me shetit me Vjollcën dhe Enin, ky detaj merr gjithë vëmendjen

22:01 | 19 Janar 2019

Meda dhe Lulja tani janë një ndër çiftet më të pëlqyera dhe më të përfolura të showbizit shqiptar.

Pasi Meda ka qenë shumë i angazhuar në mbrëmjet dhe koncertet e fundvitit, duket se ata tani kanë gjetur më në fund kohë për një pushim, përcjell ORAinfo.

Ata kanë shkuar në Tajlandë dhe nga atje kanë postuar foto e video të ndryshme.

E një që e ka postuar sot Lulja, ajo ka dal për shetitje me këngëtaret Vjollca Haxhiun dhe Eni Koçin.

Te trijat po duken mjaft bukur. /ORAinfo/

Komento: