Lulja del në mbrëmje, me këtë pamje do ta ‘shkrijë’ Medën

22:56 | 27 Shkurt 2019

Luljeta Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit shumë të njohur shqiptar, Medës.

Ata janë martuar disa vite më parë dhe nga kjo martesë kanë katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është një nënë shumë e përkushtuar, Lulja është tejet aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë në mbrëmje, e me këtë pamje ajo duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento: