Lulja dhe Meda nuk po e ‘durojnë’ të ftohtin, nisen për pushim në këtë vend të nxehtë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Lulja dhe Meda nuk po e ‘durojnë’ të ftohtin, nisen për pushim në këtë vend të nxehtë

11:39 | 12 Janar 2019

Meda dhe Luljeta Përgjegjaj janë ndër çiftet me të dashura për publikun.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë, përcjell ORAinfo

Që të dy janë shumë aktivë në rrjtet sociale dhe pothuajse çdo postim i tyre bëhet lajm nga mediat rozë.

E sot, Lulja ka postuar një foto ku shihet ajo dhe Medan ë aeroplan dhe që tregon se janë nisur pa fëmijët në pushim në Tajlandë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!