Lulja dhe Meda shfaqen nga pushimet, befasojnë me veshjen e tyre

18:06 | 18 Janar 2019

Meda dhe Luljeta Pergjeqaj janë ndër çiftet me të dashura për publikun.

E Lulja si bashkëshortja e Medes është bërë shumë e njohur për gjithë shqiptarët, shkruan ORAinfo.

Ajo ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Lulja sapo ka publikuar një foto ku shfaqet në krahët e Medës.

Të veshur në mënyrë interesante, Meda dhe Lulja janë duke i shijuar deri në maksimum pushimet. /ORAinfo/

Komento: