Lulja e Motrave Mustafa vishet me minifund dhe bën frizurë, kaq bukur po duket

15:12 | 13 Dhjetor 2018

Lulja është njëra prej Motrave Mustafa, të cilat janë shumë të njohura.

Ajo është vajza më e vogël dhe është shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Lulja është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan të shkurtër dhe po duket mjaftë mirë./ORAinfo/

Komento: