Lulja ishte mbrëmë tek festa e vajzës së Shyhretës, por ia huqi ‘keq’ me stilin

20:08 | 28 Shkurt 2019

Lulja është njëra prej Motrave Mustafa, të cilat janë shumë të njohura në gjithë trojet shqiptare.

Ajo është vajza më e vogël dhe është shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Lulja është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur jo shumë me stil./ORAinfo/

Komento: