Lulja në krahët e tjetër mashkulli, reagimi i Medës i papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lulja në krahët e tjetër mashkulli, reagimi i Medës i papritur

12:36 | 06 Janar 2019

Meda dhe gruaja e tij Lulja janë një ndër çiftet më të përfolura shqiptare.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë, përcjell ORAinfo

Pothuajse çdo ngjarje në jetën e tyre bëhet lajm dhe komentohet shumë ne media e në publik.

E së fundmi ata të dy duket se kanë qenë prezentë në shumë festa të përbashkëta.

Sot, Lulja ka publikuar një fotografi interesante ku ajo dhe Meda shfaqen në shoqërinë e një burri dhe gruaje tjetër, e duket se është një moment kur ata kanë qenë duke qeshur dhe në përqafimin e njëri-tjëtrit./ORAinfo/

Komento: