Lulja publikon foto me Medën, kur ishin në lidhje, pamja e tyre do t’iu befasojë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lulja publikon foto me Medën, kur ishin në lidhje, pamja e tyre do t’iu befasojë

23:11 | 01 Shkurt 2019

Luljeta Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit të njohur, Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

E sot ajo ka publikuar një foto ku shihet bashkë me Medën, para disa vitesh.

Në atë kohë, padyshim se ata dukeshin shumë më ndryshe, krahasuar me tani./ORAinfo/

Komento: