Lulja shfaqet pa grim, duket krejt ndyshe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Lulja shfaqet pa grim, duket krejt ndyshe

08:18 | 11 Shkurt 2019

Luljeta Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit të njohur, Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi, ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shfaqet e pa grimosur.

Me këtë pamje, Lulja duket krejt ndyshe. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!