Lulja si asnjëhere më parë del me një fustan ‘interesant’ në mbrëmje

19:10 | 19 Janar 2019

Meda dhe Lulja tani janë një ndër çiftet më të pëlqyera dhe më të përfolura të showbizit shqiptar.

Pasi Meda ka qenë shumë I angazhuar në mbrëmjet dhe koncertet e fundvitit, duket se ata tani kanë gjetur më në fund kohë për një pushim, përcjell ORAinfo.

Ata kanë shkuar në Tajlandë dhe nga atje kanë postuar foto e video të ndryshme.

E një që e ka postuar sot Lulja, ajo shfaqet me një fustan tejet interesant dhe shumë veror./ORAinfo/

Komento: