Lulja takohet me Leonitën, por ja kush ia prishi gjithë foton – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lulja takohet me Leonitën, por ja kush ia prishi gjithë foton

16:54 | 23 Shkurt 2019

Luljeta Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit shumë të njohur shqiptar, Medës.

Ata janë martuar disa vite më parë dhe nga kjo martesë kanë katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është një nënë shumë e përkushtuar, Lulja është tejet aktive në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet se është takuar me Lëonitën e Granit Xhakës, mirëpo, ajo që merr gjithë vëmendjen është poza e Vjollcës mrapa tyre./ORAinfo/

Komento: