Lulja zgjohet herët, publikon pamje nga ‘parajsa’

10:19 | 18 Janar 2019

Luljeta Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit të njohur, Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një video nga pushimet, të cilat po i kalon me burrin e saj.

Vendi ky ata po i kalojnë pushimet është shumë luksoz. Shikojeni edhe vet. /ORAinfo/

Komento: