‘Lum’ Fjolla për një burrë si Albani, ja si e uron – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Lum’ Fjolla për një burrë si Albani, ja si e uron

13:52 | 02 Shkurt 2019

Fjolla Svirca Mehmeti është gruaja e këngëtarit shumë të njohur shqiptar, Alban Mehmetit.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të dy djemve.

Alban Mehmeti ka uruar bashkëshorten për ditëlindje.

Me një fotografi pranë fëmijëve, Albani ka zgjedhur ta urojë bashkëshorten për ditën më të rëndësishme të saj, shkruan lajmi.net.

“Më e dashura jonë fjollasvircamehmeti të paqim gjithmonë pranë, Te duam shumë, babi, Lurni dhe Troi”, janë fjalët e Albanit.

Albani dhe Fjolla janë të martuar prej vitesh të cilët gëzojnë një jetë të lumtur familjare dhe kanë dy fëmijë.

Albani vitin që lamë pas ka qenë tejet aktiv në mbrëmje dhe ahengje të ndryshme muzikore.

Komento: