‘Lum’ Safetja për vajzën, shikojeni sa bukur duket ajo me minifund – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Lum’ Safetja për vajzën, shikojeni sa bukur duket ajo me minifund

19:39 | 10 Janar 2019

Safetja dhe Sahidja janë dy motrat shumë të njohura për publikun.

Ato janë dy këngëtare shumë të dashura dhe shumë aktive.

E, ndërkaq Donika Hoti padyshim se është bukuroshja e dytë e Safete Mustafës, e cila jo rrallë merr vëmendjen mediatike, shkruan Kosovarja.

Emri i saj është tejet i lakuar, kjo sepse nëna e saj është ndër këngëtaret që skena e do në çdo moment.

E kësaj here, ajo shihet në minifund në qytetin e Vienës, e që imazhi i saj po vazhdon të merr pëlqime dhe komente nga më të mirat.

Shihet dhe shpesh edhe është komentuar që të dy vajzat i ngjajnë shumë së ëmës, e për këtë deri më tani e kanë vërtetuar edhe imazhet e shumta të ndara në llogaritë e tyre.

Komento: