Lyrical Son bëhet baba për herë të dytë, do t’iu emocionojë me dedikimin për familjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lyrical Son bëhet baba për herë të dytë, do t’iu emocionojë me dedikimin për familjen

13:14 | 29 Janar 2019

Festim Arifi është këngëtari e që ne publik njihet me emrin artistik, Lyrical Son.

Ai është një ndër këngëtarët më të pëlqyer në publik dhe njihet me stilin e tij të veçantë në të kënduar.

Festimi përfolet shumë në publik edhe për jetën e tij private, ku tani ai është i martuar dhe është baba i dy fëmijëve.

Gruaja e tij lindi vajzën e tyre të dytë para pak ditësh dhe ai, bëri dedikimin më emocionues për familjen e tij./ORAinfo/

Komento: