Madonna kopjon Gilin ? Këngëtarja shqiptare vjen me një reagim të papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Madonna kopjon Gilin ? Këngëtarja shqiptare vjen me një reagim të papritur

16:51 | 11 Janar 2019

Gili është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës shqiptare, dhe një ndër më të dëgjuarat këngëtare ndër vite në Kosovë.

Këngët e saj si ‘Prishtina’, ‘Unë pa ty’ e të tjera janë këngë që do të mbesin përherë në kujtesen e publikut, përcjell ORAinfo.

Gili poashtu shquhet edhe me stilin e saj shumë të veçantë e sidomos atë të viteve kur ishte e re.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet Gili e veshur me një fustan që simbolizon Vitin e Ri, e që ajo e ka veshur në vitin 1989, kurse këngëtarja e njohur Madonna e ka veshur të njëjtin këtë vit.

Gili kur e ka parë e ka postuar atë në proflin e saj në Instagram./ORAinfo/

Komento: