Majk merr Roanin në shtëpi, ja çfarë ka përgatitur për të

19:27 | 25 Shkurt 2019

Majk është reperi I njohur, që përveç që pëlqehet si këngëtar, ai komentohet shumë sidomos për jetën e tij private.

Ai dhe ish e dashura e tij, Majlinda Zeka nga lidhja e tyre e shkurtër kanë një djalë që ekanë quajtur, Roan, përcjell ORAinfo.

Roani tani rritet vetëm me nënën e tij dhe takohet kohë pas kohe me babain e tij.

Sot, Majk duket se e ka marrë djalin në shtëpi dhe ka postuar foto ku shihet se ka përgatitur ushqim për të./ORAinfo/

Komento: