Majlinda bëhet ‘nuse’, vesh vellon më madhështore – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Majlinda bëhet ‘nuse’, vesh vellon më madhështore

19:04 | 04 Janar 2019

Majlinda Zeka ësthtë ish e dashura e reperit të njohur Majk.

Nga lidhja e tyre e shkurtër, ata kanë një djalë e që e kanë quajtur Roan, dhe që tani rritet me prindërit e ndarë.

Krahas angazhimeve që I ka me djalin, Majlinda nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon fotografi të ndryshme
të jetës së saj.

E sot, ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet e veshur me një vello shumë madhështore, e që duket se është vetëm pjesë e një fotosesioni të Majlindës./ORAinfo/

Komento: