Majlinda del me Roanin në borë, e publikon atë në gjendje aspak të mirë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Majlinda del me Roanin në borë, e publikon atë në gjendje aspak të mirë

14:23 | 27 Janar 2019

Majlinda Zeka është ish e dashura dhe nëna e djalit të reperit të njohur shqiptar, Majkut.

Ata kanë qenë të lidhur për një kohë të shkurtër dhe si lidhja ashtu edhe ndarja e tyre bënë bujë të madhe në publik e në media, përcjell ORAinfo.

Tani djali I tyre Roani, jeton me nënën dhe kohë pas kohe takohet edhe me babain e tij, Majkun.

Sot, Majlinda ka postuar një foto në Instastory ku shihet se ka dalë me Roanin në borë, mirëpo ai shihet se nuk e ka shijuar edhe aq shumë./ORAinfo/

Komento: