Majlinda del me shoqe, pallto e saj tërheq vëmendjen

23:17 | 23 Janar 2019

Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka u bë e njohur pas lidhjes me reperin kosovar Majk.

Nga lidhja tyre ata kanë dhe një djalë të quajtur Roan, përcjell ORAinfo.

E Majlinda u bë shumë e përfolur në media roze për stilin dhe bukurin e saj.

Majlinda tani është shumë aktive në rrjete sociale ku poston foto nga më të ndryshmet.

Ajo sonte ka dal me shoqëri. Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi ku shfaqet e veshur me pallto të gjatë dhe me lesh.

Si zakonisht edhe sonte, Majlinda po duket e rregulluar shumë bukur.
/ORAinfo/

Komento: