Majlinda lë djalin në shtëpi, befason me postimet e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Majlinda lë djalin në shtëpi, befason me postimet e fundit

15:04 | 11 Shkurt 2019

Majlinda Zeka është emri që u bë e njohur si e dashura e reperit të njohur Majk.

Për disa javë në media ishte në qendër lidhja e tyre, dhe pas ndarjes u kuptua që Majlinda ishte shtatzënë, përcjell ORAinfo.

Tani djali i tyre Roani rritet vetëm me nënën dhe takon kohë pas kohe babain e tij.

Majlinda është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram. Ajo sot ka postuar disa fotografi ku shihet që ka udhëtuar në Shkup dhe duket mjaft bukur,por kush e shoqëron Majlindën nuk dihet./ORAinfo/

Komento: