Majlinda na prezanton me diçka të re

23:58 | 19 Janar 2019

Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka u bë e njohur pas lidhjes me reperin kosovar Majk.

Nga lidhja tyre ata kanë dhe një djalë të quajtur Roan, përcjell ORAinfo.

E Majlinda u bë shumë e përfolur në media roze për stilin dhe bukurin e saj.

Majlinda tani është shumë aktive në rrjete sociale ku poston foto nga më të ndryshmet.

Sot ka publikuar një foto ku shfaqet e grimosur dhe me flokë të kapura.

Ajo që tërheq vëmendjen është se Majlinda shfaqet edhe brenda me size. A po e pengon drita Majlindës…? /ORAinfo/

Komento: