Majlinda nuk e lejon ta shoh, Majk ia merr djalin me veturë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Majlinda nuk e lejon ta shoh, Majk ia merr djalin me veturë

21:23 | 06 Shkurt 2019

Këngëtari i njohur Majk dhe ish e dashura e tij, Majlinda janë dy prej emrave jo pak të përfolur në publik e media rozë.

Nga lidhja e tyre të shkurtër ata kanë një djalë, Roanin, përcjell ORAinfo.

Roani tani rritet vetëm me nënën dhe e cila para pak muajsh pati një ‘konflikt’ me babain e tij, Majkun.

Edhe pse u tha se nuk po e lë ta shoh djalin, Majku sot mori djalin e tij me veturë, e që na bën të kuptojmë se ata tani i kanë rregulluar raportet./ORAinfo/

Komento: