Majlinda postoi foto të Roanit, por zingjiri i tij merr gjithë vëmendjen

21:27 | 22 Janar 2019

Majlinda Zeka u bë e njohur për publikun për një kohë tejet të shkurtër.

Fillimisht si e dashura e repertit të njohur Majk, e më vonë edhe si nëna e djalit të tij, përcjell ORAinfo.

Lidhja e tyre njësoj si edhe ndarja bënë bujë të madhe në media dhe u komentua për shumë javë rresht.

Majlinda është tejet aktive në rrjete sociale e në të cilat posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto të Roanit, por ajo çka merr gjithë vëmendjen është zingjiri në fytin e Roanit./ORAinfo/

Komento: