Majlinda publikon momentin kur e bën tretman fytyrën me maskë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Majlinda publikon momentin kur e bën tretman fytyrën me maskë

17:18 | 28 Janar 2019

Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka u bë e njohur pas lidhjes me reperin kosovar Majk.

Nga lidhja tyre ata kanë dhe një djalë të quajtur Roan, përcjell ORAinfo.

E Majlinda u bë shumë e përfolur në media roze për stilin dhe bukurin e saj.

Majlinda tani është shumë aktive në rrjete sociale ku poston foto nga më të ndryshmet.

Ajo sot ka shkuar të frizerka për t’i bërë tretman fytyrës. Majlinda ka publikuar një video ku shfaqet me maskë të fytyrës.

Për kë po rregullohet Majlinda? /ORAinfo/

Komento: