Majlinda sapo bëri një ndryshim ‘befasues’ në pamje, shikoni si po duket

18:54 | 19 Janar 2019

Majlinda Zeka është ish e dashura dhe nëna e djalit të reperit të njohur Majk.

Lidhja e tyre njësoj si edhe ndarja bënë bujë të madhe në media dhe u komentua për shumë javë rrest, përcjell ORAinfo.

Majlinda është tejet aktive në rrjete sociale e në të cilat posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se I ka mbjellur qerpikët e që menjëherë e ka postuar ndryshimin në Instastory./ORAinfo/

Komento: