Majlinda sapo na prezantoi me prindërit, kaq të rinj janë ata

14:46 | 23 Janar 2019

Majlinda Zeka u bë e njohur për publikun për një kohë tejet të shkurtër.

Fillimisht si e dashura e repertit të njohur Majk, e më vonë edhe si nëna e djalit të tij, përcjell ORAinfo.

Lidhja e tyre njësoj si edhe ndarja bënë bujë të madhe në media dhe u komentua për shumë javë rresht.

Majlinda është tejet aktive në rrjete sociale e në të cilat posedon shumë ndjekës.

E sot, ajo publiko një foto të prindërve të saj, e që të dy duket se janë shumë të rinj./ORAinfo/

Komento: