Majlinda vishet me dimi e dallam, kaq bukur po duket si nuse

19:43 | 09 Janar 2019

Majlinda Zeka u bë e njohur për publikun si e dashura e reperit të njohur Majkut.

Majlinda dhe Majku nga lidhja e tyre e shkurtër kanë një djalë, Roanin, e që tani rritet vetëm me nënën, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është shumë e përkushtuar shumë në rritjen e djalit, Majlinda është tejet aktive në rrjete sociale.

E në këtë kohë, në rrjete sociale kanë qarkulluar disa fotografi ku ajo shihet me veshje nusërie e që duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento: