Majlinda vishet pink, ky detaj merr gjithë vëmendjen

12:35 | 16 Janar 2019

Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka u bë e njohur pas lidhjes me reperin kosovar Majk.

Nga lidhja tyre ata kanë dhe një djalë të quajtur Roan, përcjell ORAinfo.

E Majlinda u bë shumë e përfolur në media roze për stilin dhe bukurin e saj.

Majlinda tani është shumë aktive në rrjete sociale ku poston foto nga më të ndryshmet.

Sot ka publikuar një video ku shihet se ka dal me shetit me veturë.

E veshur me bluzë pink, vëmendjen e merr grimi i saj i lehtë i cili po i rri shumë bukur. /ORAinfo/

Komento: