Majlindën e bën grimerja si ‘kukull’, por do të befasoheni ku po shkon – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Majlindën e bën grimerja si ‘kukull’, por do të befasoheni ku po shkon

23:13 | 08 Shkurt 2019

Majlinda Zeka është emri që u I njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur si e dashura e reperit të njohur, Majk.

Nga lidhja e tyre e shkurtër ata kanë një djalë që e kanë quajtur Roan dhe që tani rritet vetëm me nënën, përcjell ORAinfo.

Majlinda është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram, ku pothuajse çdo ditë publikon foto të ndryshme nga jeta e saj.

E sot, ajo ka postuar një fotot ku shihet se ka shkuar tek grimerja, e më vonë ka treguar se është rregulluar vetëm për të dalë në mbrëmje./ORAinfo/

Komento: