Majlindës i ndihmon Roani në punët e shtëpisë, ja çfarë bën ai – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Majlindës i ndihmon Roani në punët e shtëpisë, ja çfarë bën ai

14:11 | 29 Janar 2019

Majlinda Zeka është ish e dashura dhe nëna e djalit të reperit të njohur, Majk.

Ata kanë qenë të lidhur për një kohë shumë të shkurtër dhe nga kjo lidhje kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan, përcjell ORAinfo.

Tani ai rritet vetëm me nënën e tij dhe kohë pas kohe takohet me babain e tij.

E sot, Majlinda e ka postuar një foto ku shihet Roani duke e ndihmuar atë në punët e shtëpisë./ORAinfo/

Komento: