Man Utd ka prioritet përforcimin me këta katër lojtarë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Man Utd ka prioritet përforcimin me këta katër lojtarë

18:46 | 27 Qershor 2022

Në sezonin e ri të garave, Man Utd, po synon të rikthehet I përforcuar me emra të rinj.

Manchester United po diskuton marrëveshje për katër lojtarë, përfshirë mesfushorin e Barcelonës, Frenkie de Jong, pretendon CaughtOffside, përcjell ORAinfo.

Treshja e Ajax, Jurrien Timber, Lisandro Martinez dhe Antony mbeten objektivat kryesore për Djajtë e Kuq, me Erik ten Hag që kërkon të sulmojë ish-punëdhënësit e tij për një numër interpretuesish të provuar./ORAinfo/

Komento: