Marina shfaqet me një pamje që nuk e priste askush, do të habiteni edhe ju

22:59 | 13 Janar 2019

Marina është ndër moderatoret dhe femrat më të dashura për publikun.

Ajo tashmë është edhe gruaja e reperit të njohur kosovar, Getoar Selimit, shkruan ORAinfo.

Marina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën duket paksa provokuese.

Aty, ajo është shfaqur e veshur vetëm me këmishë nate./ORAinfo/

Komento: