Marina Vjollca vishet me fustan të shkurt, grimi i saj bie në sy

18:57 | 09 Janar 2019

Marina Vjollca është ndër moderatoret dhe femrat më të dashura për publikun.

Ajo tashmë është edhe gruaja e reperit të njohur kosovar, Getoar Selimit, shkruan ORAinfo.

Marina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të shkurt dhe këmishë, ndërsa me grimin e saj ka tërhequr vëmendjen.

Kaq me stil është shfaqur ajo. /ORAinfo/

Komento: