Martohet ‘Ali’, merr nusen më të bukur turke – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Martohet ‘Ali’, merr nusen më të bukur turke

15:05 | 31 Janar 2019

Tolga Saritas është një ndër aktorët më të përfolur turk, dhe kjo për shkak të pamjes së tij.

Ai është aktor shumë I suksesshëm jo vetëm në Turqi por edhe në publikun e huaj, dhe në atë shqiptar u bë I njour me rolin e ‘Aliut’ në serialin, ‘Vajzat e diellit’, përcjell ORAinfo.

‘Ali’ komentohet shumë për jetën private dhe lidhjet e tij kanë qenë gjithmonë temë diskutimi në media rozë dhe në publik.

E së fundi në media kanë qarkulluar disa foto ku ai shihet përkrah të dashurës së tij të re e me të cilën duket se është martuar./ORAinfo/

Komento: