Martohet Behari, nuse më të bukur moti nuk keni parë

23:08 | 24 Shkurt 2019

Aktorja turke, Gaye Turgut u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e saj të Beharit në serialin, Më Fal

Ajo me talentin e saj arriti që të i bëjë për vete një mori adhuruesish anë e mbanë botës. Famë të madhe ajo arriti të bëjë edhe te publiku shqipfolës përcjell ORAinfo.

Turgut është martuar me aktorin Deniz Evrin dhe së bashku jetojnë një jetë të lumtur. Më poshtë i shihni fotot nga martesa e tyre./ORAinfo/

Komento: