Martohet ‘Savashi’, merr nusen më të bukur turke – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Martohet ‘Savashi’, merr nusen më të bukur turke

22:55 | 08 Shkurt 2019

Murat Yildirm është emri I një prej aktorëve më të përfolur dhe më të pëlqyer në Turqi dhe më gjerë.

Në publikun shqiptar ai u bë I njohur me rolin e ‘Savashit’ në serialin e njohur ‘Dashuri dhe ndëshkim’, përcjell ORAinfo.

Me këtë rol ai fitoi zemrat e shumë shikuesve si turk ashtu edhe të huaj.

Tani ai është martuar dhe gruaja e tij duket të jetë një ndër femrat më të bukura turke./ORAinfo/

Komento: