Martohet vëllai i Labit, Qëndresa iu befason me veprimin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Martohet vëllai i Labit, Qëndresa iu befason me veprimin

15:43 | 04 Janar 2019

Qëndresa Bajrami është bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

Ata janë martuar para një viti dhe para dy javëve edhe u bënë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Labi dhe Qëndresa duketse janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedojnë shumë ndjëkës.

E sot, me rastin e kurorëzimit të martesës së vëllait të Labit, Qëndresa ka postuar një fotografi të tij dhe të nuses, ku i ka uruar me fjalët më të veçanta./Orainfo/

Komento: