Matini del me hallën në qytet, por ja si e lazdron ajo nipin

18:00 | 19 Janar 2019

Matini tani është një ndër personazhet më të veçanta të njohur nga publiku.

Ai është nipi I këngëtares së njohur shqiptare Shyhrete Behlulit, dhe ndonëse është shumë i vogël, lajmet për të pushtojnë gjithmonë mediat rozë, përcjell ORAinfo.

Duke qenë nipi i vetëm I familjes, atë e duan shumë si gjyshërit ashtu edhe hallat e tij.

E sot, halla e tij Gresa duket se e ka marrë me vete nipin, dhe në një foto që e ka publikuar në Instastory shihet Matini me gjuhë jashtë./ORAinfo/

Komento: