Matini fle në veturë, Learta befason me reagimin e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Matini fle në veturë, Learta befason me reagimin e saj

13:42 | 04 Janar 2019

Learta Jakupi tashmë është shumë e njohur për publikun.

Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, e tashmë edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo sot ka dal me burrin dhe djalin e saj. Derisa ka qenë në veturë, Matinin e ka zë gjumi, ndërsa Learta nuk heziton ta fotografojë atë derisa flen. /ORAinfo/

Komento: