Matini i bën surprizë për 8 Mars, reagimi i Leartës do t’iu emocionojë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Matini i bën surprizë për 8 Mars, reagimi i Leartës do t’iu emocionojë

18:16 | 08 Mars 2019

Learta u bë e njohur në publik e ën media si reja e këngëtares, Shyhrete Behlulit.

Ajo dhe burri i saj, Kushtrimi tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Matin, përcjell ORAinfo.

Fotot e tij i shohim pothuajse çdo ditë në postimet që bëjnë Learta e Kushtrimi.

E sot, në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, Matini ia ka dhuruar Leartës një kartolinë, e ajo nga gëzimi i madh e ka postuar në Instastory./ORAinfo/

Komento: