Matini i shkon Engjit në dhomë, reagimi i saj iu lë pa fjalë

11:26 | 17 Janar 2019

Engjëllusha Salihu është këngëtarja e muzikës popullore e që për një kohë shumë të shkurtër arriti një sukses të madh.

Ajo u bë fillimisht e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit, por tani famën e madhe po e arrin vetë me këngët e saj, përcjell ORAinfo.

Engji dhe familja e saj janë shumë të përfolur në media rozë e në publik dhe pothuajse çdo ngjarje në jetën e tyre komentohet shumë.

E sot, Engji ka postuar një foto ku shihet se Matini ka shkuar tek Engji, e nga gëzimi ajo e ka fotografuar dhe e ka postuar në Instastory./ORAinfo/

Komento: